Zbiórka na poczet rodziny zmarłej studentki Filologii Koreańskiej

Szanowni Pracownicy, Drodzy Studenci Zakładu Filologii Koreańskiej,

życie pisze różne scenariusze, jednak jednego z nich naprawdę się nie spodziewaliśmy. Śmierć Katarzyny Siewierskiej – studentki filologii koreańskiej przebywającej na stypendium w Seulu jest wciąż dla nas szokującą wiadomością, która niezaprzeczalnie wstrząsnęła nami wszystkimi. Niestety pomimo nieprawdopodobnej straty, której doświadczyła rodzina studentki, los wystawił te osoby na kolejną ciężką próbę – w związku z hospitalizacją studentki oraz brakiem możliwości pokrycia wszystkich kosztów leczenia z ubezpieczenia, rodzina Katarzyny została obciążona niebotycznym rachunkiem, opiewającym na kwotę rzędu kilkudziesięciu tysięcy. W związku z tą dramatyczną wręcz sytuacją, zwracamy się do Państwa, oraz do Was, Koleżanki i Koledzy, z prośbą o pomoc. Już od poniedziałku w holu Collegium Novum UAM pojawi się specjalne stoisko, gdzie prowadzona będzie zbiórka pieniędzy dla rodziny studentki (od godziny 10 do 18 – od poniedziałku przez kilka lub kilkanaście dni w zależności od efektów zbiórki), która ma na celu choć w małym stopniu pomóc tej rodzinie w opłaceniu kosztów rekonwalescencji, dlatego też bylibyśmy wdzięczni za pomoc, nawet mała kwotą.