Zaproszenie na Dzień Kultury Koreańskiej

Wydział Etnolingwistyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu ma zaszczyt zaprosić na uroczyste obchody Dnia Kultury Koreańskiej.

W ramach tego wydarzenia zostaną zaprezentowane różnorodne elementy kultury koreańskiej, zarówno tradycyjne, jak i współczesne. Oto niektóre z atrakcji, które czekają na uczestników:

1. Tradycyjny koreański taniec z wachlarzami: Wyjątkowy taniec, który odzwierciedla długą historię i piękno kultury Korei.
  2. Sztuka teatralna: Przedstawienie teatralne, które pozwoli zgłębić tajniki koreańskiej sztuki scenicznej.
  3. Występy muzyczne z gatunku muzyki K-pop: Energiczne i nowoczesne utwory, które zdobyły popularność na całym świecie.

Tegoroczny Dzień Kultury Koreańskiej odbędzie się 27 kwietnia w godzinach 14:00 – 16:00 w Collegium Minus (Sala im. Lubrańskiego), przy ul. H. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań.

Zapraszamy wszystkich miłośników kultury koreańskiej do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu!